Sports un fitnessFutbols

Little Velsa - šī ir lieliska uzvara. Stāsts par vienu komandu

Neliela kalnaino valsts Velsas - ir spēcīgs daļa no Apvienotās Karalistes. Bet paši katru gadu tālāk un tālāk prom no ietekmes britu politikas sabiedriskajā dzīvē un kultūrā Velsas. Šī mazā valsts ar iedzīvotāju skaits ir nedaudz vairāk nekā 3 miljoni cilvēku ieguva pasaules slavu pēc Eiropas futbola čempionāts 2016. Match Portugāle - Velsa izskatījās, bez pārspīlējumiem, visu valsti.

Velsas futbolisti nacionālās komandas sveica kā valsts varoņiem, un nav brīnums, jo šie drosmīgie cilvēki izdevās pierādīt pasaulei, ka vara nav kilometru skaitu kvadrātmetru, kas pieder valstij, nevis iedzīvotājiem. Tā ir drosme un neatlaidība ir raksturīgas iezīmes Velsas futbola izlase.

Vēsture Velsas futbola

Velsa - tas ir viens no vecākajiem futbola pilnvaras Vecajā pasaulē. Viņa pirmā spēle komanda šajā valstī notika 1876. gadā pret Skotiju un zaudēja ar rezultātu 0: 4.

Velsas gan ir lieliskas fizikālās īpašības, viņi nekad spēcīga atsevišķās prasmes. Visu savu panākumu, jo komanda ir balstīta uz kvalitāti komandas spēli un stingra ievērošana norādījumiem coaching personālu.

True, īpašās sasniegumi Velsas nacionālajā izlasē nevarēja lepoties. Tas nebija, līdz 2016 - gads tika atzīmēta ar zvaigznīti ar nosaukumu Velsā. Šis notikums vienkārši eksplodēja pasaules futbolu, un tika nosaukts par daudzām Eiropas komandām, kā pilnīgs pārsteigums.

Kvalifikācijas kārta

Pirmo reizi kopš 1958. Velsas, kas savu ceļu uz fināla Eiropas čempionātā. Savā grupā, viņi ieņēma otro vietu, tikai pēc tam, kad Beļģijas komanda, lai gan personiskas tikšanās izredzes bija pusē Velsā.

Pa ceļam uz gala Eiropas čempionātā pret Velsu atstāja tālu aiz sevis komandu kā komandām Izraēlas, Bosnijas un Hercegovinas, Kipras un Andoru. visa cikla kvalificējušies laikā velsiešu piekāpās tikai 4 mērķus, kas raksturo to, kā komanda, kas spēj sevi efektīvi aizstāvēt. A 7 mērķi Ķīpu (kopā viņi ieguva 11) vadīja komandu līdz gala ar labu vārtu starpību un gūtajiem vārtiem.

Grupa Stage: Final Stage

Viņa pirmās spēles nodaļās Series grupa Chris Coleman pavadīja ar nacionālo komandu Slovākijā. Lai gan valsts komanda Slovākijā, un nav starp favorītiem turnīra, lai nenovērtē pretinieki nevarēja. Jau 11. spēles minūtē, tas bija Garet Beyl atvēra vārtus un vadīja savu komandu uz priekšu. Slovāki veica 50 minūtes, lai izlīdzinātu. Bet futbols veiksmi šī diena noteikti bija pusē velsiešu, un jau uz 81 th minūtē mērķi Robson-Kanu vadīja nacionālo komandu Velsas priekšu. Šī uzvaras rezultāts viņiem ir izdevies saglabāt līdz spēles beigām, un to ceļu uz Eiropas čempionāta velsiešu turpinājās, aktīvus, 3 punktus.

Nākamā spēle Velsa - Anglija beidzās uzvara angļu valodā. Un tas neskatoties uz to, ka pirmais Velsas vārtu. Tuning, lai šajā spēlē, Anglijas spēlētāji apzinās, ka Velsa - tas ir ļoti ambiciozs komanda, kas, lai gan nav "zvaigzne" struktūru, piemēram, angļu valodā, taču būs cīnīties līdz pēdējām minūtēm vārtiem. Daniel tikai mērķis 92. spēles minūtē, lai saglabātu lielāku angļu komandu no zaudēt punktus.

Un, iespējams, visvairāk pārsteidzoša spēle, kas notika ar Velsas komandu grupu stadijā, bija mačs pret Krieviju. Velsas vēlreiz pierādīja, ka viņi nāca uz šo turnīru, lai uzvarētu. Pirmajā pusē spēle Bale un uzņēmumu 9 reizes iekrīt vārtu vērtnes Krievijas komandu. 2 streiku beidzās mērķi, un vēl Velsas guva vārtus otrajā pusē. Divas pārliecinošas uzvaras ļāva Velsā iet 1/8 čempionātā.

Uzvaru gājiens

Par spēli pret Ziemeļīrijas un Velsas komanda ir kļuvusi par favorītu. Bet nodaļās O'Neill pētīta taktiku Velsas komandu un nedeva daudz vietas, lai uzbruktu. Tikai pateicoties pašu vārti Ziemeļīrijas spēlētājs Chris Coleman komanda avansā ceturtdaļfinālā, kur tie atkal gaida pretinieki šajā kvalifikācijas kārta - Beļģijas nacionālajā izlasē.

Spēle Velsa - Beļģija bija milzīga vilšanās Beļģijas faniem. Šī zvaigzne, kas tika savākti no Beļģijas, nebija gandrīz nekādu komandu turnīrā. Beļģijas komandas treneris Marks Wilmots nevar palīdzēt saviem nodaļās, kad viņi izvilka vienu pēc otras bumbiņas no acs vārtiem. Vairāk nekā pārliecinošu uzvaru Velsas 3: 1 kļuva par sensāciju Eiropas čempionāta.

Ronaldo pret Bale?

Semi-final solīja būt intriģējošs. Match Portugāle - Velsa notika ar lielu atbalstu fanu no abām komandām. Prese nodēvēts šo spēli divkauja Bale un Ronaldo, lai gan, protams, atkarīgs no tā, kā katra no komandām būs iespēja nākt un darīt dumjš kļūdas.

Kāds varētu iebilst Portugāles spēlētājus uz Velsas nacionālajā izlasē? Neskaidra spēle grupu stadijā (3 vērš), uzvara pār sāncenšiem papildu laika vai kā rezultātā soda pret spožu un dinamisku spēli Bale un viņa biedriem.

Bet Velsiešu stāsts ir beidzies šajā spēlē, kurā viņi zaudēja ar rezultātu 0: 2. Neskatoties uz sakāvi, jo dzimtenē futbolisti uzņēma kā īstiem varoņiem, kas ir noformējuši visā pasaulē ir diezgan maza valsts, no otras puses.

Copyright © 2018 lv.atomiyme.com. Theme powered by WordPress.