Ziņas un SocietySlavenības

Dzhamal Krouford: sporta karjera un sasniegumi

Dzhamal Krouford - aizstāvi "Los Angeles Clippers". 2000., basketbols tika izvēlēts par "Cleveland Cavaliers" komanda ar astoto numuru projektā Nacionālās Basketbola Asociācijas. Jamal var spēlēt gan punktu aizsargu un šaušanas aizsargu. Lielākā daļa no viņa karjeras basketbola spēlē uz AZ stāvoklī.

"Bulls" - "Nix" - "Golden State" - "Atlanta" - "Portland"

Kā daļu no "Cavaliers" aizstāvis nav spēlējis vienu maču. Uzreiz pēc izlozes, viņš tika aizmainīts uz "Čikāgas Bulls", kur viņš pavadīja četras sezonas. Kā daļu no "buļļu" Dzhamal Krouford nekad spēlējis spēlēm. Kopā Illinois aizsargs piedalījās 244-x spēlēm. In 120 spēlēs Crawford devās uz grīdas sākuma pieci.

Jo 2004/05 sezonā, Jamal kļuva spēlētājs, "New York Knicks". Debijas sezonā komandā ar "Big Apple" aizstāvis nāca sākot 67 reizes, un viņa pēdējā pilnajā sezonā "Nikebokers" - 80 reizes. Jo 2007./08 sezonā, Jamal pavadīja vidēji vietā gandrīz 40 minūtes un guva 20,6 punktus. Tas bija labākais ieraksts basketbola karjerā.

2008. Dzhamal Krouford kļuva spēlētājs, "Golden State". Klubs no Oakland šaušanas aizsargu pabeigt beigām sezonas, un tad pa kreisi no "Atlanta", kur viņš pavadīja divas sezonas.

Fotogrāfijas Jamal Crawford bija visos vietējos laikrakstos. Basketbolists pavadīja uz vietas divām sezonām 155 spēles regulārajā sezonā. Un divus gadus viņš ir spēlējis 23 reizes spēlēm. Šis periods bija pagrieziena punkts Jamal. Viņš nekad devās uz sākumu. No šī brīža basketbols ir kļuvis par "sesto" komandas spēlētājs. Viņš pavadīja vidēji 25-30 minūtes no spēles, kas nāk pie stenda. Pēc "Atlanta" Crawford devās sezonas uz "Portland", kur 60 spēlēs, gūstot vidēji 14 punktus.

"Clippers"

2012. Dzhamal Krouford parakstīja ar "Clippers". Kā daļu no "burāšanas", tas ir tagad, tomēr, sakarā ar aiziešanu Chris Pāvila komanda sāka parādīties baumas, ka Džamals varētu arī atstāj vietu komandas. Aktīvi cenšas iegūt Crawford savu bijušo komandu "New York Knicks".

Jo 2013/14 sezonas, Crawford tika izlaists 24 reizes sākuma. Tā bija viņa labākais rezultāts, jo "Golden State Vorriorz", kad viņš cīnās ar 54 no 54 parādījās pirmajās minūtēs vietā. Vidēji, jo "Clippers" Crawford gūstot 16 punktus par katru spēli, padarot 3 piespēles un savāc divas atlēkušās bumbas.

Šajā sezonā, spēlējot klubā no Los Angeles, Jamal piedalījās visās 82 sanāksmēm regulārajā sezonā, gūstot vidēji 12 punktus. Saskaņā ar regulārajā sezonā komanda avansā spēlēm, taču tika ātri aiz sacensībā par titulu čempiona NBA rezultātu. Spēles pacelties Crawford guva 12.6 punktus vidēji spēlē, vidēji izgatavoti 1,4 atlēkušās bumbas un atdeva 2 rezultatīvas piespēles.

sasniegumi

Viss par karjeru Nacionālajā Basketbola asociācijas Dzhamal Krouford pavadīja 1182 spēles regulārajā sezonā un vēl 69 cīņas basketbola spēlētājs NBA, vadīja spēlēm. Vidēji Crawford darījis savā karjerā 3,5 rezultatīvas piespēles 2.3 atlēkušās bumbas un guva 15,5 punktus.

49 reizes Jamal izdevās rezultātu 4 punktus vienā uzbrukumā. Šis rezultāts ir labāks nekā jebkurš cits spēlētājs visā NBA līgā vēsturē. 2010.gadā aizsargs bija labākais sestais spēlētājs asociācija. Šis sasniegums, viņš varēja atkārtot divreiz vairāk - 2014. gadā un 2016. gadā. Šajā sezonā, Jamal piekāpās titulu labākais sestais spēlētājs aizstāvis Eric Gordon.

Copyright © 2018 lv.atomiyme.com. Theme powered by WordPress.