Sports un fitnessHokejs

Florbola - kas tas ir? noteikumi Florbols

Florbols spēle - tas ir viens no jaunākajiem un straujāk augošajiem sporta veidiem. Vai variācija hokeja. Jāatzīmē, ka dažās valstīs, spēle ir saņēmis citus nosaukumus. Zviedrijā, zinu viņu kā "brīvdabas līks", ASV - "florhokkey" Eiropā - "anihokkey".

Stāsts par

Šodien daudzi cilvēki nav pat dzirdējuši par spēli, piemēram, florbolā - kas tas ir, kas tās noteikumi utt Pirmie analogi grīdas hokeja parādījās dažādās pasaules daļās joprojām vidū pagājušā gadsimta. Jo mūsdienu formu florbolā radās Zviedrijā 1950 beigās. Tajās dienās bija ļoti populāri hokeja nūjas Cosom, izdota Minesotā.

Pakāpeniski, spēle sāka izplatīties skolās un sporta klubos. Sākotnēji tā tika saukta par "soft-līks". In 1970 tur bija pirmie noteikumi florbolā. Kas bija šie standarti? Visi nosacījumi, kas paredzēti noteikumos noteikumi, pirmo reizi publicēja Zviedrijā. Tas ir teritorijā Skandināvijas pussalas, spēle saņēma plaši un attīstību. Te jāsaprot tā nozīmi un lielu nākotni, kas var būt programmatūru līks (florbols): tā ir unikāla izklaide drīz iekarot sirdis miljoniem. Zviedri bija taisnība daudzos aspektos. Spēle ir ļoti ātra ārā no valsts un strauji izplatījās visā pārējā Eiropā. In 1980 tur bija pirmais florbola federācija. Tas bija Zviedrijas nacionālā organizācija, kas atbild par rīcību turnīru valstī. Nākamais rindā, oddly pietiekami, tas bija Japāna federācija. Turklāt oficiāli reģistrēts sporta Somijā, Šveicē un Dānijā.

In the late 1980, reģionālās federācijas vieno aizbildnībā SKF. Drīz Starptautiskā Florbols asociācija sāka pievienoties citas valstis, piemēram, Norvēģijā, Čehijā, Ungārijā un tā tālāk. Krievijā, spēle ir izplatījies tikai 1990.gadu sākumā. 2012. gadā valstī bija pilntiesīgu nacionālā federācija Krievijas ministrijas Sports.

Vispārīgie noteikumi

Viena no populārākajām alternatīvās versijas hokeja ir florbols. Kas ir šī spēle un kāda ir tās nozīme? Dalībnieki tiek sadalīti 2 komandās. Katra puse objekts ir pretinieks, lai rezultātu visvairāk mērķus. Uzvarētājs ir komanda, kas padarīja to vieglāk noteiktu laika periodu.

Sacensības notiek uz cietā pārklājums zālē. Bumba tiek kontrolēta ar īpašu nūju. Pēdas nav atļauts dot caurlaides un hit mērķi. Atskaņošanas laiks - 3 periodi 20 minūtes. Bērns izplūdes inning atšķirties ceturtdaļu stundas. Laikā no pārtraukuma laiku tiek pārtraukta. Ja spēle beidzas neizšķirti, tad iecelts pārāk laiks 10 minūtes. Ja viņš neatklāja uzvarētāju, tad ir pienācis laiks, lai virkni soda sitieni (5 katrā pusē). Pieteikumu komanda var būt līdz 20 spēlētājiem. Tajā pašā laikā uz vietas parādās tikai 6 no tiem, ieskaitot vārtsargu. Par substitūciju skaits nav ierobežots; veica neapturot spēli. Spriest šķīrējtiesneša maču 2.

Inventāra un forma

Bumbas ir atļauts tikai sertificēti. Tām jāatbilst īpašiem standartiem, kas paredzēti starptautiskajos noteikumos. Tikai atļauts ražošana plastmasas bumbu. Tā diametrs ir 72 mm un svars var mainīties no 20 līdz 23 bumbā ir nepieciešams, lai būtu 26 apļveida atverēm. Ir svarīgi, ka viņa krāsošana bija Mono.

Stick Florbols ir jāsertificē arī. Tas ir stingri aizliegts veikt jebkādas manipulācijas ar tās roktura. Tikai ļāva saīsināšana tinumu un nedaudz virs uztveršanas punktu. Stick florbola ir izgatavots tikai no plastmasas. Tās garums nedrīkst pārsniegt 105 cm. Īsa golfa nūja svars var atšķirties no 330 līdz 360, tad nav iespējams āķi palielinājusi, un tā kopējais garums ir jābūt diapazonā 25-30 cm. Oficiālās sacensībās atļauts nelielu līkumu mala.
Form Field spēlētāji paša komandas jābūt vienādam. Viņas komplektā ietilpst šorti, krekls un legingi. Īpaša svārki atļauta sieviešu rindās. Krāsu formas ierobežojumu nav, izņemot pelēko toņu. Zeķes ir jāaizsargā visu apakšstilbu. Munīcija arī vārtsargi cimdi, maskas, garas bikses un džemperi, kas aptver ķermeni un seju no hitting bumbu. Bērns izlādējas vārtsargs ir atļauts nēsāt īpašu ķivere.

Katram spēlētājam ir jābūt numuru (1 līdz 99). Kurpes var būt patvaļīga, bet bez dzelkšņiem uz zoles. Lauka spēlētāji aizliegts spēles laikā ir traumatiski aprīkojumu, piemēram, pulksteņu, rokassprādzes, auskari, utt

platforma standarti

Spēles laukums ir taisnstūris ar malām 40 un 20 m. Malām tirgus aizveras mazus atlokus ar noapaļotiem stūriem. Par mini florbolā (4 līdz 4 spēlētājiem) pieļaujamo lauka lielums - 24 līdz 14 m.

Marķēšanas jāiekļauj centra līnijas, soda naudas un Vārtsargu zonu punktu pieskārienu. in florbola vārtu izmērs ir 160 līdz 115 cm. Pirms katras spēles tiesnesis, pārbaudiet neto atvērta un izkustēšanos (kā futbols).

Apkārtējo laukums substitūcijas ir 2 zonas. To garums ir 10 m, katrs, un dziļums -. 3 m zonā substitūcijas var būt rezerves spēlētāji un treneri. Soliņi jābūt brīvi turēt līdz 20 cilvēkiem.

Spēles noteikumi: atļauts

Florbola ļāva podygryshe kāju, bet touch var būt tikai viens. Apstāšanās bumbu korpuss ir atļauta bez lēciena.

Uz ceļa var tikt atbalstīti, vienlaikus aizsargājot vārtiem. Per spēle ļāva vienu reizi-out laiku, kas ir lielāks par 30 sekundēm.

Arī florbola noteikumi apraksta metodes atļauts strīdu laikā. Kad bezmaksas kick visiem konkursa jābūt attālumā 3 metri vai vairāk, tā, lai novērstu lidojumu bumbu.

Side, kas tiks veikta, izmantojot standarta rokām norāda tiesnesis. strīda laikā bumba tiek dota spēlētājam, kurš ar laiku pārkāpuma bija tuvāk viņam.

Spēles noteikumi: nav atļauts

Spēles laikā jūs nevarat dot caurlaidi jebkuru ķermeņa daļu. Tas ir aizliegts spēlēt guļus un sēdus, bloķēt vai hit pretinieku, darot āķi soļus. Laikā no uzbrukuma iebildumu nebūtu jāatceļ vai spiesti turēt savu nūju. Spēlētāji nedrīkst beat off bumbu ar rokām vai kājām. Stick nevar mest un pacelt virs ceļgala.

soda sitiens tiek piešķirts, ja jūs pārkāpjat kādu no noteikumiem, ko tiesnesis. standarta stāvoklis punkts var būt soda laukums nav tuvāk par 3,5 m.

Atkārtota lietošana, rupjš uzvedība spēlētājs tiek diskvalificēts pirms sanāksmes beigām. Par pieturoties virs ceļgala tiek noņemti no vietnes par 1 minūti.

Copyright © 2018 lv.atomiyme.com. Theme powered by WordPress.