Sports un fitnessFutbols

Rizwan Utsiev: Karjeras konsultants

Groznija "Terek", tiek uzskatīta komanda ar vienu no labākajām aizsardzības līnijām Krievijas Premier League. Viens no pīlāriem aizstāvību Rizwan Utsiev - aizsargs no sākums profesionālās karjeras spēlēja komandai no Groznijas.

Parish of "Terek"

Utsiev Rizwan Rashitovich dzimis februāris 7 , 1988 pilsētā Argun, Čečenijas Republikā. Kā bērns, viņa vecāki nosūtīja viņu uz skolas futbola klubā "Vainakh", ja sportists, jo militārās situācijas uz laiku pārvietots kopā ar savu brāli Chelny "KAMAZ". Kad viņš atgriezās savā dzimtajā zemē, Utsiev parakstīja līgumu ar jaunatnes darbiniekiem Groznijā, "Terek", un 2005. gadā tika uzaicināts uz pirmo komandu spēles.

Debija Premjerlīgā

Par jauno aizstāvi Premier League novembrī tā paša gada debija - kādā spēlē pret kapitālu "Lokomotīve" futbolists saņēma 20 minūtes spēles laika. Saskaņā ar rezultātiem čempionātā 2005. gadā, "Terek", lidoja pirmās nodaļas, kur, neskatoties uz kritumu līgā, Rizvan Utsiev arī parādījās ļoti reti, divreiz aizstājējs tikai otrajā sezonā.

Tā rezultātā 2007. gada vasarā Krievijas devās aizdevuma "Kavkaztransgaz-2005", runātāja Otrajā nodaļas čempionātā Krievijā, kur viņš varēja iegūt pietiekami atbilstības praksi, pat pēc vērtēšanas divus vārtus 13 spēlēs viņa jaunajā klubā. Šajā laikā, beigās čempionātā, "Terek", ieņēma otro soli, atjaunojot savu vietu elites Krievijas futbolu, kas nāca un jauniešu aizstāvis.

Atgriezties pie elites

Laipni lūdzam atpakaļ Premjerlīgā sāka periodu veidošanās un no advokāta. Coaching personālu, vada Vjačeslavs Groznijā tic talantu futbolu, un pat pēc izņemšanas no Ukrainas treneris, vadībā Shahin Dinieva un Anatolijs Baydachnogo Rizwan Utsiev palika galvenajā būrī spēlētāju. Tā rezultātā 2010. gada sezona bija Bek izrāviens viņa karjerā - visas spēles savu vietu sākot lineup, aizsargs piedalījās 25 sanāksmēs, vērtēšanas savus pirmos divus vārtus Premjerlīgā, pievilt kapitālu "Spartacus" un Vladikavkaz "Alan".

Katru gadu spēlētājs progress bija acīmredzams, un viņa stāvoklis sākuma line-up drīz kļuva neaizskaramas. 2011. gada augustā, Rizvan Utsieva talantu novērtējuši treneri otrā Krievijas komandas, aicinot viņu treniņnometnē par draudzības spēli ar Baltkrieviju, bet uz lauka futbolu un nav atstājis. Krievijā, R. Utsiev čempionāta vairākas reizes atzinās tūre atskaņotājs, un "Terek" viņa pārliecināts lugas tika ātri izvēlas komandas kapteinis, kas līdz šim.

viņa karjerā Groznijā kluba laikā ziemas pārtraukuma čempionāta sezonā 2016/17 Rizwan Utsiev ir aktīvam 173 oficiālās spēlēs kā līderi šajā rādītāja vēsturē komanda, kā arī 11 piespēles un 8 mērķiem ieguva, no kuriem divi bija nosūtīts uz vārtiem Krasnodaras "Kuban", un palīdzēja "Terek", lai pakampt izdarīt šajā spēlē ar rezultātu 2: 2. Šajā sezonā vārtu arsenālā aizstāvis vēl, bet viņš spēlēja visas 17 spēles Krievijas čempionātā, pārbaudot vienu piespēles izrāvās pret "Orenburg", kas ļāva Groznija iegūtu trīs punktus.

Copyright © 2018 lv.atomiyme.com. Theme powered by WordPress.