Ziņas un SocietyVide

Formula-1. Grand Prix Sochi: visi uzvarētāji

Par 2014. gada olimpiskajām spēlēm, kas notika Sočos, tika nolemts būvēt pilsētas trase. Trase atrodas teritorijā pilsētas Olimpisko parku. Pirms Olimpiskajām spēlēm pilsētā ir bijuši vairāki notikumi, lai palielinātu interesi par automašīnu aptver teritoriju no Krievijas Federācijas. 2013. Ziemā pilsētā Sočos, apmeklēja Berni Ekklstoun, vērot progresu būvniecības darbu uz ceļa.

Pirmais Grand Prix Formula 1 Krievijā: Soči 2014

Pirmās sacensības trasē notika 2014. gada septembra vidū nedēļu pirms oficiālās atklāšanas ceļa. Pēc viena mēneša ķēdes ņēma vienu no posmiem Formula 1 sērijā. Saskaņā ar rezultātiem Grand Prix Sočos 2014 abpusēji grūts cīņa izdevās iegūt Luiss Hamiltons. Sudraba medaļu konkursā bija komandas biedrs Hamilton ar "Mercedes", Vācijas vadītājs Niko Rosbergs. Trešajā vietā bija soms Valteri Botass. Tā ir parādīta ātrāko laiku pie viena no apļiem pirmās Grand Prix Formula 1 Sočos, braukšanas pēdējo 5848 m per min 1,40,896.

Dienu pirms sacensībām šie piloti tādā pašā secībā pabeigta kvalifikāciju. Brits Dzhenson Batton un krievu Daniils Kvjats sestdienas kvalifikācijas tika veikti ar 4. un 5. vietu. Svētdienas sacensību pogu atkārtots kvalifikācijas rezultātu, taču Kvyat bija 14. pozīcijā.

Grand Prix 2015

Otrais Grand Prix Formula 1 Sočos notika 2015. gadā. Pamatojoties uz kvalifikāciju ieguva pirmo vietu Niko Rosbergs. Co-pilotu, kurš bija iespēja sākt ar pirmo laukā bija vēl viens pilots, "Mercedes" Luiss Hamiltons, bet trešais bija Valteri Botass. Tādējādi otrā sezona pēc kārtas pirmās trīs vietas sestdienas kvalifikācijas paņēma tos pašus braucējus, bet piloti "Mercedes" samainās vietām.

Svētdien, uzvarētājs Grand Prix Formula 1 Sočos bija otrais gads pēc kārtas brits Hamilton. Otrais bija vācu Sebastians Fetels, kas pārstāv "Scuderia", un trešo vietu ieņēma Meksikas Perez. Vācu uzrādīja ātrāko apļa laiku - 1,40,071 min.

Niko Rosbergs, kurš sestdien uzvarēja pole position, bija spiesta pabeigt sacīkstes sākumā defekta dēļ gāzes pedāli. Valteri Botass, kurš sākās no trešās pozīcijas, bija nelaimes gadījums, un nav pabeidzis, bet viņš skaitīti 12 th vietu kā soms brauca 90% diapazonā.

Formula 1 Sočos 2016

Stiepjas populārākais pasaulē notika Soču trasē trešo reizi pēc kārtas 2016. gadā. Pirmie divi vietas kvalifikācijas sacensībās sestdien ieņēma vācieši Fetels un Rosbergs. Trešais un ceturtais bija somi Bottas un Raikonens attiecīgi, un pa kreisi Brazīlijas Felipe Massa 5. vieta.

Svētdien, sacensībās uzvarēja pilots "Mercedes" Niko Rosbergs. Otrais bija Luiss Hamiltons, kurš pieauga uz otro vietu, no desmitā. Piektais bija Felipe Massa, un somi samainīti - Raikonens ieguva bronzas medaļu sacensībās, un Valteri Botass tika atstāts ārpus pjedestāla. Sacensību Niko Rosbergs uzvarētājs bija autors ātrāko apļa, apļa, braucot 52 minūtes 1,39,094.

Grand Prix 2017

Ar 2017. gada aprīlī, ceturtais pēdējo 4 gadu Grand Prix Formula 1 Sočos. Pamatojoties uz kvalifikāciju pole position Fetels uzvarēja vācu ar "Ferrari". Kimi Raikkonen ieņēma otro vietu. No otrās līnijas sāka Valteri Botass un Luiss Hamiltons, kurš bija 3. un 4. vietu attiecīgi.

Grand Prix Formula 1 Sočos 2017. gadā uzvarēja Finn Bottas, kurš pārcēlās uz "Mercedes", pēc beigām karjeras Niko Rosbergs paziņots. Partneris Valtteri komanda Britu vadītājs Luiss Hamiltons pabeigta sacensību ceturtajā vietā. Starp divi piloti no "Mercedes", kas atrodas divas "Scuderia" auto - Sebastians Fetels bija otrais un Kimi Raikonens finišēja trešais. Labākais apļa laiks tika noteikts 49-klēpja Kimi Raikonens - 1,37,844 min.

Tādējādi, 4 gadu Grand Prix Formula 1 Sočos katru reizi uzvara tika svinēta vadītāja "Mercedes" komandai - Hamilton divreiz, un vienu reizi - Rosbergs un Bottas.

Copyright © 2018 lv.atomiyme.com. Theme powered by WordPress.