Sports un fitnessFutbols

Pushandītājs "Mordovija" Degtyarev Aleksandrs: biogrāfija un karjeras ceļš

2016. gada vasarā "Mordovijas" sastāvs pievienojās vairākiem jaunpienācējiem, starp kuriem bija Aleksandrs Degjatarevs - futbola spēlētājs Saratovs "Falcon". Neskatoties uz tikai vienu sezonu Premier League laikā pussargu karjerā, daudzi futbola fani atceras 33 gadus veco pussargu sniegumu Krievijas elitārajā nodaļā.

Karjeras uzsākšana

Degtyarev Aleksandrs Viktorovich dzimis 1983. gada 7. septembrī Novoaleksandrovskas pilsētā, Stavropoles teritorijā. No jauniešu vecuma viņš sāka mācīties futbola skolā, bet viņa profesionālā karjera kā pussargs sākās tikai pēc 22, parakstot līgumu ar Elista, kurš uzstājās Otrajā nodaļā. Veiksmīgs sezonas sākums pirmajā klubā jau tā paša gada vasarā ļāva pārcelties uz citu komandu - Vladikavkazu "Spartak", kas drīz tika pārdēvēts par "Alaniju".

Kā daļa no Vladikavkaz kluba, pussargs turpināja veiksmīgu izrādi un palīdzēja viņai izkļūt pirmajā divīzijā. Otrajā sezonā runājot par "sarkano dzelteno", Degtyarevs Aleksandrs uzrādīja izcilus rezultātus pussabiedriskajam, 40 komandās ieguva deviņus vārtus, un 2008. gada martā viņš pievienojās Novosibirska "Sibīrijas" rindās.

Ierodoties "Sibīrijā"

Novosibirskas klubā Degtarevs Aleksandrs atnāca kluba izaugsmes laikā - 2007.gadā tie bija solis no ieiešanas Premjerlīgā, beidzot trešo vietu pirmajā divīzijā. Tomēr pirmajā sezonā "Sibīrijā" klubam nebija kļuvis, tāpat kā pushandarī, nopietns izrāviens - Degtyarev, neskatoties uz viņa ierasto izskatu laukā, nevarēja lepoties ar pārāk lielu sniegumu, un klubs nebija viegli saglabājis uzturēšanās atļauju FNL daudzējādā ziņā sakarā ar Aprūpe centrālajā čempionātā viņa galvenais uzbrucējs Dmitrijs Akimova.

Tomēr gadu vēlāk sibīrieši spēja sasniegt vēlamo - veiksmīgā Degtyareva spēle kopā ar augstu spēlētāja un komandas kopējo veiktspēju ļāva Sibīrijai nokļūt otrajā vietā un nonākt Krievijas futbola elitē. Turklāt Novosibirska varēja sasniegt valsts kausa izcīņas finālu, kur viņi zaudēja Zenitu, pateicoties kuru komanda bija Eiropas līgas dalībniece.

Rezultāts Premier League un minūte godības

Pāreja uz Krievijas futbola augstāko līgu izraisīja vairāku jaunpienācēju uzņemšanu komandā, kuru dēļ sākuma lineārais saraksts atrada līniju "Degtyarev Alexander Viktorovich", kas varēja būt daudz retāk. Neskatoties uz to, pussargs bija tuvākajā rezervju bāzē, taču lielāko daļu no spēles pirmās minūtes skatījās no sola. Tā bija viņa pirmā spēle Čempionu līgā - atgriešanās sanāksmē ar Kipras "Apollo" pussargu devās laukā, kad komanda atzina 1: 0, un kopumā spēle nezaudēja - neskatoties uz galīgo rezultātu 2: 1 par labu saliniekiem, "Sibīrija "Izturēts nākamajā kvalifikācijas kārtā.

Atbilstošās kārtas pēdējā kārtā Novosibirska saskārās ar milzīgo holandiešu klubu PSV, un krievi izturēja pirmo vietu mājās. Un šī tikšanās bija īsta minūte ar slavu pushandarim. Spēlējot spēles sākumā, futbola spēlētājs Aleksandrs Degtiarovs, kurš gandrīz gandarīja fani ar skaistiem mērķiem, 26 minūtēs spēja nofiksēt reālus svētkus, kā rezultātā 92. minūtē komanda uzvarēja. Un, neskatoties uz crash pēc sakāves atgriešanās mačā, pieredzējušajam pussabiedriskajam bija lielas cerības un Premier League.

Bet galvenajā valsts sadalījumā "Sibīrijai" ir neveiksminieks - nedaudz pāris sezonas posmu, komanda uzņēma pēdējo vietu, atgriežoties pie FNL. Atgriežoties pirmajā divīzijā, Degtyarev atļāva biežāk ierasties laukā, bet viņš, spēlējot sev vēl vienu sezonu leģendārajai komandai, pēc tam mainīja klubu uz Volgaru.

Karjeras iespējas "Falcon"

Karjera Astrahanā, Aleksandrs Degtiarovs, kura biogrāfija bija virkne ar uzvarētāju mērķi Eiropas līgā, sākās diezgan veiksmīgi - viņa debijas spēlē viņš varēja izcelt, piesaistot "Volgar" izlozi ar "Khimki" - 1: 1. Bet sezonas beigās pussargs nepagarināja līgumu, pārcēlās uz Saratova "Kaķi".

PFL čempionātā, kur iznāca klubs no Saratova, Aleksandrs spēlēja ar jaunām krāsām, un viņa 15 vārti palīdzēja komandai iziet uz FNL. Nākamo divu sezonu laikā, kas notika "Falcon", pussargs nolaupīja bāru, katru gadu ielejot vismaz 10 vārtus, kas bija ceturtdaļa no visiem kluba mērķiem. Šo izrādi novērtēja vairāki klubi, no kuriem krievs izvēlējās "Mordoviju".

Mēģinājums glābt "Mordoviju"

Saranska klubs tajā laikā pabeidza priekšzīmi Premier League, pārejot uz FNL, un bija ļoti nepieciešams pieredzējuši spēlētāji, lai nākamajā sezonā atgrieztos krievu elitē. Bet, neskatoties uz Degtyareva ierašanos, kurš līdz 2016. gada beigām ieguva četrus mērķus vietējiem iedzīvotājiem, Mordovija gandrīz atvadījās no iespējām cīnīties par Premjerlīgas vietu un tagad cenšas saglabāt reģistrāciju pirmajā divīzijā, būdama 18. vietā. Tomēr pēc čempionāta kluba vadība atzīst pienācīgu rezultātu, un Aleksandrs Degtiarovs - viens no kluba spēlētājiem, kurš spēj sasniegt šo rezultātu.

Copyright © 2018 lv.atomiyme.com. Theme powered by WordPress.