Sports un fitnessĀra sporta

Biatlons noteikumi un līks. Apraksts sporta spēles.

Jebkurš sports ir savi skaidrus noteikumus par neatbilstību, kas būtu jāsoda ar naudas sodiem. Tieši tāpat kā noteikumi par sodu katrā dažādu sporta veidu. Un viss tāpēc, ka sports ietver dažādas spēles un aktivitātes. Bet šajā rakstā es jums pateiks lasītājiem par noteikumiem biatlonā un līks.

Biatlons tiek uzskatīta par diezgan iespaidīgs skats ziemas sporta veidos. Tajā iekļautas tādas sastāvdaļas sacensības kā uzņemšanas un distanču slēpošanai. Varat arī atzīmēt, ka līdz šim tas ir vispopulārākais sporta veids ne tikai Krievijā, bet arī ārzemēs. Varbūt tas ir iemesls, kāpēc daudzi lasītāji šodien interesē Biatlons noteikumos, kas tiks apskatīti tālāk.

Biatlons noteikumi.

Lai pārvietotos šajā sportā, ir aizliegts izmantot jebkādus citus līdzekļus, izņemot slēpju nūjas un pašiem slēpes. Lai gan tajā pašā laikā, kad tie ir izvēlēti nav nekādas īpašas prasības. Galvenais, ka atbilst antropometrija slēpošanas sportists (s). Tas nozīmē, ka viņiem ir jāatbilst izaugsmi sacensību dalībniekam vai maksimāli ir vismaz četri centimetri. Bet maksimālais garums slēpes šajā gadījumā nav ierobežots. Parasti biathletes izmantot gaismas slēpošanas sacīkšu platumu pieciem centimetriem un sver divi simti piecdesmit gramus.

Konkurss biatlonists (KA), darbosies aptuveni attālumā 7,5 - 20 kilometri, padarot apstājas tikai mērķa šaušana pie šautuve. Šaušanas attālums ir vienāds visiem dalībniekiem, un ir 50 metri. Klauvē pie 5 mērķauditorija sportistam ir tieši 5 kārtās. Bet releja katrs dalībnieks pievienoja trīs papildu kārtās.

Biatlons noteikumi nevar iztikt bez sodiem, kas piemēroti šautuve. Par katru pietrūkst atsevišķu sacensību pievienotās sportistu soda minūtes, kā arī visiem citiem disciplīnas soda cilpu - 150 metriem.

Vēl viens interesants un mazāk populārs sporta veids ir hokeja noteikumi kas nedaudz daudzpusīga. Nu, jūs zināt, tas ir gandrīz futbols, un pat ldu.S katra puse spēlē 11 spēlētāji.

hokeja noteikumi ar bumbu.

Kā sporta hokeja parādījās dzimtenē futbolu, AK. Varbūt tas ir iemesls, kāpēc 1891. gadā pats pirmais publicēja noteikumu kopums ir stipri ietekmēja futbolu. Starp citu, ir vērts atzīmēt, ka hokejs nāca pēc, ņemot kura mantoja daudz kā viņš.

Saskaņā ar noteikumiem lauka hokeja ar bumbu līdzīga lieluma futbola, gan piepildīts ar ledu. Ir arī zināms, ka hokee bumbu ir stingru sankciju sistēmu. Šeit lietas nav tik vienkārši, kā sporta biatlona, kur spēlētājs tiks noņemts no lauka, un uz 1-2 minūtēm.

Ja spēlētājs ir pārkāpis kādu no noteikumiem, tiesnesis parāda viņam īpašu karti, krāsa, kas atbilst laikam viņa atbrīvošanu ārpus lauka. Baltā karte saglabā spēlētāju pie lauka 5 minūtes, un zilo - 10.

Neskatoties uz to, ka peļņa uz spēles lauka labākie vienpadsmit spēlētājiem izvēlēti ar autobusu, tos var atkārtoti aizstāt jebkurā laikā.

Pēdējo noteikumu izmaiņas ir veikti divi grozījumi, no kuriem viens - nespēja izmantot šo laiku spēles laikā. Vēl ir nespēja aizstāt spēlētāju (s) pie leņķa sadursmes.

Hokeja noteikumi ir ļoti līdzīgi ar futbolu, piemēram, pat puslaika spēles laikā. Ir arī pēdējo reizi četrdesmit piecas minūtes, un, ja jums ir nepieciešams papildus laiks, pievienoja divas pusītes piecpadsmit minūtes. Bet, kamēr spēlētāji jau spēlē hokejā. Un tas nozīmē - uz pirmo mērķi. Par sodu sistēma pie stūra, brīvu un soda sitieni ir tas pats. Tieši tā, kā arī aizliegums izmantot ieročus visiem laukuma spēlētājiem, situācija "no spēles" un aizliegumu izmantot rokas ar spēli vārtsarga (ārpus shtrafploschadku).

Copyright © 2018 lv.atomiyme.com. Theme powered by WordPress.