Sports un fitnessVieglā atlētika

Ekaterina Malysheva, Krievu slidotājs: biogrāfija un sporta karjera

Jekaterina Malysheva, kuras biogrāfija tiek pasniegta jūsu uzmanībai, ir slavens krievu slidotājs. Sportists, kas piedalījās Olimpiskajās spēlēs, atkārtoti kļuva par Krievijas čempionāta laureātu.

Biogrāfiskā informācija

Ekaterina Malysheva, kura fotogrāfija ir uzrādīta šajā rakstā, dzimis 1987.gada janvārī Čeļabinskā. Tā kā agrīnajai meitenei bija vēlēšanās spēlēt sportu, vecāki apstiprināja apmeklējumu ātrās slīpēšanas vietai, kur visapkārt talantīgajā sprintā pilnībā atklājās nākamais Olimpisko spēļu dalībnieks.

No jaunākā vecuma Ekaterina Malysheva bija ļoti nopietna par apmācību procesu. Kopā ar neatlaidību un talantu tas sāka panākt pirmos sporta panākumus.

Sporta karjeras sākums

2004. gada junioru pasaules čempionātos 17 gadus vecais krievu slidotājs ir piektais, un gadu vēlāk - astotais. 2006. gadā viņa ieguva visus savus vienaudžus Krievijas čempionātā klasiskajā "visapkārt".

Pirms olimpiskajām spēlēm Turīnā 18 gadus vecā Ekaterina Malysheva atrodas galvenajā izlases komandā. Tad sportists pirmo reizi uzstājas Pasaules kausa posmā, parādot izcilus rezultātus viņas vecumam. Malysheva bija pat sarakstā kandidātu brauciens uz Turīnu, bet treneri neuzdrošinājās izstādīt jaunu un nepieredzējušu slidotāju.

Mērķis - Vankūvera

Neskarot Turīnas olimpiskās spēles, Malysheva sāka nopietnu sagatavošanos nākamajām spēlēm. Viņa aktīvi piedalās Pasaules kausa posmos trīs dažādos attālumos: 1500, 1000 un 500 metri. Katrīna arī pirmo reizi piedalījās Eiropas čempionātos, kur viņa bija top divdesmit labākajās sieviešu sportistīs. Bet augstākais sasniegums šogad bija bronzas sprints nav nacionālais čempionāts.

Nākamajā sezonā Pasaules čempionātos debitēja Jekaterina Mališeva, kur viņa kļuva par astoņpadsmito sprintā. Starp sportista sasniegumiem jāatzīmē simtmetru atzīmes vienpadsmitā vieta Pasaules kausa posmā, kā arī 500 metru attālumā esošā Krievijas čempionāta bronzas medaļa.

Mališevs pirms olimpisko sezonu bija ļoti aktīvs. Viņa atkal kļuva par trešo Krievijas čempionātā puskilometru attālumā. Pasaules čempionāta sportists atkal uzņēma astoņpadsmito vietu, un Eiropas - piecpadsmito.

Catherine Malysheva olimpiskajai sezonai bija diezgan labi. Viņa kļuva par Krievijas čempionāta divreiz uzvarētāju un pasaules čempionātā ieņēma piekto vietu sprinta sacensībās.

Vankūverā Jaterina Malysheva brauca ar cerību sacensties par Olimpisko spēļu medaļām. Bet, diemžēl, viņas sacensības viņai neizdevās. Pie 500 metru attāluma Malysheva ieņēma 24 vietu, un uz kilometru - 27.

Piespiedu pārtraukums un mājas olimpiskās spēles

Olimpiskajā sezonā Ekaterina Malysheva atkal uzvarēja Krievijas čempionāta sudraba medaļu 500 metru garajā kronēšanas punktā. Tomēr sakarā ar viņas ilgstošo slimību - limfadenītu - sportisti gandrīz nebija jāpabeidz savas karjeras.

Pēc viena gada pārtraukuma Malysheva atsāk savu izrādi Pasaules kausa posmos un atkal kļūst par Krievijas čempionāta divreiz uzvarētāju. Viņai bija jāpiedalās pasaules čempionātā, bet viņš to nokavēja galvas traumas dēļ.

Uz mājas olimpiādēm Malysheva sagatavojās ļoti rūpīgi. Tas atkal kļuva par otro pēc 500 metru atzīmes Krievijas čempionātā. Sočos Catherine arī izpildīja viņas vainagojamo attālumu. Diemžēl Krievijas ātrvilcienos netika iespējams sacensties par medaļām - viņa ieņēma septiņpadsmito vietu.

Neskatoties uz stingru apmācību un izrādes grafiku, Ekaterina Malysheva spēja pabeigt Urālas fiziskās kultūras universitāti.

Atlētis nav gatavojas atstāt ātruma slidošanu. Starp viņas plāniem ir piedalīšanās 2018. gada Olimpiskajās spēlēs Phenjānā.

Copyright © 2018 lv.atomiyme.com. Theme powered by WordPress.